A A + -

Zbieraj podpisy – Polska Bez PIT!

7 maja 2014 Newsy, Patronat

Uprzejmie informujemy, że libertarianin.org objął patronatem akcję PolskaBezPit. Wszystkich naszych czytelników prosimy o pomoc w zbieraniu podpisów lub też o pomoc finansową.

Z projektem ustawy o naprawie systemu podatkowego możecie się zapoznać na stronie: http://www.polskabezpit.pl/przeczytaj/

Polska bez PIT

Budujemy zespół, który zbierze 100 tys. podpisów pod projektem ustawy likwidującej PIT. Obecnie zbieramy pierwszy tysiąc podpisów, który jest potrzebny żeby zarejestrować komitet inicjatywy ustawodawczej.

Już dziś włącz się do akcji! Zbieraj podpisy razem z nami. Wystarczy wejść na stronę: http://www.polskabezpit.pl/zbieraj-podpisy/ i wypełnić formularzy zgłoszeniowy.

Naszym celem jest likwidacja skomplikowanego i kosztownego w obsłudze podatku PIT. Wiemy, że nie jest to proste zadanie, ale wierzymy, że do odważnych świat należy. Chcemy zmienić system podatkowy na tani, mało uciążliwy dla podatników i przyjazny rozwojowi gospodarczemu naszego kraju.

Jak chcemy to osiągnąć?

Etap pierwszy – Najważniejsi są ludzie i dobry pomysł

Zaczynamy od budowania zespołu i prac merytorycznych nad projektem ustawy.

Etap drugi – Zapraszamy do współpracy

Otwieramy się na partnerów i zapraszamy do współpracy wszystkich zainteresowanych akcją „Polska bez PIT”. Budujemy zespół, który będzie gotowy do zebrania 100 tys. podpisów pod projektem ustawy likwidującej PIT. Pozyskujemy również fundusze na przeprowadzenie kampanii społecznej i zbiórkę podpisów.

Etap trzeci – Ruszamy w Polskę

Rejestrujemy obywatelski komitet inicjatywy ustawodawczej. Rozpoczynamy kampanię społeczną i zbiórkę podpisów. Wciąż pozyskujemy nowych partnerów i angażujemy w naszą akcję wszystkich, którzy chcą z nami zlikwidować PIT.

Etap czwarty – Halo, to ja Twój wyborca

Po zebraniu 100 tys. podpisów składamy projekt ustawy w Sejmie RP. Rozpoczynamy lobbing w parlamencie. (za: http://www.polskabezpit.pl/nasze-plany/)

Odwiedź stronę PolskaBezPIT i przyłącz się do działania!

Redakcja Libertarianin.org

comments powered by Disqus

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress