A A + -

Dołącz do Redakcji Libertarianin.org!

9 maja 2014 Newsy, O stronie

Czołem Libertarianie,

jefferson-wants-you-235x300Jak zapewne zauważyliście, na naszej stronie ostatnimi czasy miało miejsce wiele zmian, zwłaszcza dotyczących jej wyglądu. Bynajmniej, nie jest to koniec – nasi informatycy cały czas intensywnie pracują, aby strona była coraz lepsza. Również redaktorzy nie próżnują – cały czas staramy się zwiększyć częstotliwość oraz jakość publikowanych materiałów, a w najbliższym czasie możecie się spodziewać wielu oryginalnych tekstów i trudnych do znalezienia gdzie indziej informacji na temat libertarianizmu, historii, ekonomii i polityki. Mamy ambicję, aby stać się największym serwisem wolnościowym w Polsce – swego rodzaju polskim centrum libertarianizmu. Dlatego też każdego, kto ma poglądy libertariańskie, lub zbliżone do libertariańskich, zapraszamy do współtworzenia strony.

Co trzeba zrobić, aby dołączyć do Redakcji Libertarianin.org? Cóż, po prostu skontaktuj się z nami wchodząc w dział Kontakt :) . Napisz kilka słów o sobie, kim jesteś, co chcesz robić, lub po prostu podeślij próbny tekst do publikacji.

Kogo szukamy?

– Publicystów – jeśli masz lekkie pióro, znasz podstawowe zasady ojczystego języka i pragniesz podzielić się ze światem swoją wiedzą, przemyśleniami, poglądami – zapraszamy.

– Korektorów – osób dobrze znających język polski nigdy nie za wiele. Każda pomoc przy redagowaniu tekstów jest na miarę złota.

– Tłumaczy – dowolnego języka.

– Newsmanów – zawsze przydadzą nam się osoby, które potrafią w kilka zdaniach opisach, co się dzieje w libertariańskim świecie.

– Grafików – chyba nic nie ma lepszej nośności informacji, niż memy i proste grafiki.

Jeśli chciałbyś się zająć którymś z powyższych, pisz śmiało. A może masz własny pomysł na rozwój serwisu? Może chcesz kręcić vlogi albo sprzedawać wolnościowe gadżety? Każdy pomysł jest wart rozważenia.

Redakcja Libertarianin.org

comments powered by Disqus

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress